Przeloty do Londynu

Gdańsk - Londyn Stansted (GDN - STN)
Gdańsk - Londyn Luton (GDN – LTN)

Port Lotniczy Gdańsk Lecha Wałęsy GDN – położenie 54°22'39" N 18°27'58"

Lotnisko Gdańsk istnieje jako cywilny port lotniczy od 1919 roku. Nazywany jest także Lotnisko Gdańsk Rębiechowo, gdyż leży niedaleko wsi Rębiechowo.

Port Lotniczy Gdańsk usytuowany jest w bardzo dogodnej odległości od Gdańska, Sopotu i Gdyni. Położony dokładnie w gdańskiej dzielnicy Matarnia odległość od centrum miasta Gdańsk wynosi 10 km, od Sopotu 10 km oraz od Gdyni 23 km.

24 Hour Services

Air & Heating Repairs

Residential & Commercial

Free Quotations

Honest & Reliable

Honest & Reliable

Get 15% Discount On Your First Service

Sprzedaż Telefoniczna Biletów Lotniczych do Londynu:

32 728 30 95 (koszt wg stawki operatora)
801 005 059
 (koszt 35 gr za min z VAT)
Infolinia czynna od poniedziałku do soboty od 8-20 a w niedzielę od 12 do 20. Zapraszamy!
 
Dojazd do lotniska Gdańsk jest bardzo prosty. Autem, kierując się znakami należy dojechać do drogi numer 472, która bezpośrednio prowadzi do lotniska. Mając w samochodzie GPS, wystarczy podać jedynie współrzędne położenia lotniska wymienione powyżej, aby GPS sam nas już zaprowadził do celu.
 
Na lotnisko i z lotniska kursują także autobusy komunikacji miejskiej, z Gdańska z dworca głównego PKP, oraz z Gdyni z także z dworca głównego PKP.
 
Na lotnisko Gdańsk dojedziemy także taksówką. Z lotniska i na lotnisko kursują także minibusy, prywatni przewoźnicy, oferujący transfery na trasie lotnisko – Koszalin, Słupsk, Sławno, Braniewo, Franbork, Elbląg, Gdańsk, Ostróda, Olsztyn.
 
Jeżeli chodzi o postój taxi to znajduje się tuż przed wejściem do terminalu lotniska.
 
Przed lotniskiem znajduje się także ogromny parking samochodowy. Można tam zostawic swoje auto na godziny, dobę, lub więcej.
 
Połączenie lotnicze z Gdańska do Londynu odbywa się kilka razy w tygodniu.
 
Z Gdańska do Londynu Stansted kursują tanie linie lotnicze Ryanair. Odległość dzieląca Gdańsk – Londyn Stansed to 1257 km. Samoloty Ryanair latają na trasie Gdańsk – Londyn Stansted, Londyn Stansted – Gdańsk około 2h 20 min.
 
Irlandzkie linie lotnicze Ryanair mają w swej ofercie najtańsze bilety lotnicze z Gdańska do Londynu. Tą samą trasę można także pokonać kupując bilety lotnicze innych linii lotniczych. Będą to LOT, Lufthansa, SAS, Airberlin. Bilety tych linii będą jednak znacznie droższe a lot do Londynu będzie wiązał się z dwoma przesiadkami.
 
Tanie bilety lotnicze z Gdańska do Londynu oferuje także inny niskokosztowe przewoźnik Wizz Air. Samoloty linii Wizz Air startując z Gdańska lądują na lotnisku Luton w Londynie.
 
Tanie przeloty Wizz Air do Londynu Luton oferowane są z Gdańska jedynie przez Wizz Air. Lot trwa także około 2 godz. 20 min. Żadna inna linia lotnicza nie ma w swej ofercie połączenia Gdańsk – Londyn Luton.
 
Rezerwacja biletów lotniczych Wizz Air, Ryanair, czy wszystkich innych linii lotniczych trwa bardzo krótko i można tego dokonać samodzielnie lub skorzystać z naszej infolinii. Tam konsultanci doradzą jaki bilet kupić i zarezerwują najatrakcyjniejszą ofertę. Wizz Air i Ryanair mają najtańsze połączenia lotnicze do Londynu, a przelot odbywa się nowoczesnym samolotem ze skórzanymi fotelami i profesjonalną, wyszkoloną obsługą. Na pokładzie samolotu podczas lotu można skorzystać z cateringu.
 
Kupując u nas tanie bilety lotnicze mogą Państwo płacić nie tylko karta kredytową, ale także przelewem lub gotówką. Infolinia: 0801 005 059, TYLKO 0,35 zł/min z VAT lub z komórki 032 728 30 95 – koszt wg stawki operatora.
 
Zapraszamy do rezerwacji biletów lotniczych z Gdańska do Londynu.